Technika estradowa

Oświetlenie

Pracujemy na urządzeniach:
clay_paky compulite ma_lighting

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem każdego wydarzenia i jako takie często decyduje o końcowym efekcie. Zastosowanie odpowiednich lamp, umiejętność plastycznego kształtowania przestrzeni przy pomocy różnych urządzeń i odpowiednia realizacja oświetlenia wpływają na sposób postrzegania danego widowiska, wywierają ogromny wpływ na emocje publiczności i podnoszą rangę każdej imprezy.

Oferujemy obsługę techniczną: wszelkich imprez artystycznych, począwszy od małych recitali klubowych, a na dużych koncertach plenerowych kończąc, imprez firmowych, pokazów mody, targów, konferencji, gali sportowych, kongresów, produkcji telewizyjnych.

Na nasz sprzęt składają się urządzenia najbardziej uznanych w branży producentów, będących od wielu lat synonimem najwyższej, światowej jakości.

Bogate doświadczenie, ogromna pasja i chęć nieustającego rozwoju naszych specjalistów sprawiają, iż wielu Klientów korzysta z naszych usług także w dziedzinie doradztwa technicznego, już na początkowym etapie projektowania imprezy.

Sciągnij specyfikację oświetlenia